Skip to main content

AKTUÁLNÍ INFORMACE 24.11.2021

Českobudějovický advent

S ohledem na epidemiologickou situaci, v zájmu ochrany zdraví  návštěvníků i účinkujících a pro zachování bezpečného průběhu Českobudějovického adventu, bude živý kulturní program pro první týden od 26.11. do 2.12.2021 nahrazen audiovizuální formou programu s reprodukovanými hudebními bloky, doprovázenými tematickou projekcí na obrazovce adventního pódia. O podobě živého kulturního programu na další týdny ČB adventu budeme rozhodovat na základě vývoje situace a daných hygienických opatřeních. Veřejnost budeme informovat.

V souvislosti s pandemií koronaviru a ochranou vašeho zdraví i zdraví celé společnosti  prosíme všechny občany o vzájemnou ohleduplnost při času tráveném na veřejném prostranství náměstí Přemysla Otakara II., na kterém od 19.11.2021 do 6.1.2022 probíhá Českobudějovický advent. Prosíme, dodržujte instrukce na informačních panelech, udržujte bezpečný vzájemný odstup 1,5m od ostatních návštěvníků, dbejte na hygienu, dezinfikujte si ruce a pokud se cítíte ohroženi, či patříte do rizikové skupiny, použijte ochranu úst i nosu (rouška, respirátor).

V případě, že nebudete schopni udržet odstup 1,5m od ostatních návštěvníků, použijte vždy ochranu úst a nosu (rouška, respirátor).

Kluziště bude přístupné od 26.11.2021 od 14hodin. Provoz kluziště bude upraven tak, aby byl bezpečný a splňoval požadavky současných hygienických opatření.

DĚKUJEME, ŽE K SOBĚ BUDETE NAVZÁJEM OHLEDUPLNÍ A STAROSTLIVÍ! Děkujeme.

Přejeme všem klidný a bezpečný advent.

Českobudějovický advent, pořadatelský tým Art4promotion

Leave a Reply