Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Program Českobudějovického adventu

 *pokud není uvedeno jinak, program probíhá na náměstí Přemysla Otakara II. v ČB

 

 

Stáhněte si program Českobudějovického adventu (formát .pdf)

Kulturní program v prvním týdnu adventních trhů v Českých Budějovicích:

sobota 25. 11.

17:00 Pohádkové adventní kino
18:30 Lidová muzika Dudlajda

neděle 26. 11.

17:00 Pohádkové adventní kino
18:30 Spolektiv, alternativa

úterý 28. 11.

17:00 Pohádkové adventní kino
18:30 Jihočeští trubači, lovecké hudební nástroje – koncert

středa 29. 11.

17:00 Pohádkové adventní kino
18:30 Zuzana Benešová a Lukáš Randák, muzikálové melodie

čtvrtek 30. 11.

17:00 Pohádkové adventní kino
18:30 Never Been 2 Jamaica, folk-pop

 

Kulturní program Českobudějovického adventu:

pátek 1. 12. / vánoční hudba

15:00 Pavlína Jíšová a Adéla Jonášová, folkový koncert legendární písničkářky s dcerou
17:00 Ondřej Kovář, vánoční písničkářský recitál
19:00 Dei Gratia – staročeské koledy

sobota 2. 12. / dětem

10:00 Divadlo Studna, pohádka pro děti
16:30 Rozsvícení vánočního stromu a slavnostní otevření ledového kluziště
17:00 Vánoční koncert "Ochutnejte kouzlo Vánoc" M. Vaverka & M. Bednářová

neděle 3. 12. / adventní koledování

10:00 Kouzelnické představení pro děti
13:00 Divadlo potulného čajovníka, pohádka pro děti
15:00 Kouzelnické představení pro děti
17:00 Dudlajda, folklórní vystoupení
18:30 Zuzana Miková - speciální vánoční repertoár

pondělí 4. 12. / vánoční hudba

17:00 Taneční workshop s NG Dance Crew

úterý 5. 12. / Mikulášský advent

15:00 Mikulášská nadílka se zábavným programem
17:00 Vánoční program
17:45 Přílet anděla
19:00 Pavel Calta, koncert

středa 6. 12. / českobudějovická hudební scéna

15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu (ZŠ Dukelská, NMMS Freistadt)
16:30 Hrajeto, harmonikářské duo
18:00 Epydemye, folkový koncert

 

čtvrtek 7. 12. / kulinářský advent

15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
16:30 Kuchařská vánoční škola s Fine Food Academy
18:00 Ondřej Kovář, vánoční písničkářský recitál

pátek 8. 12. / populární hudební scéna

15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
15:30 Zvonkový průvod / Piaristické náměstí
17:00 Vránkovy koledy
19:00 Robbie Williams revival

sobota 9. 12. / dětem

10:00 Téměř divadelní společnost, pohádka pro děti
14:00 Daisy Band, dechová kapela
17:00 Pohádkové adventní KINO
18:30 Petra Černocká, koncert

neděle 10. 12. / adventní koledování

10:00 Divadlo Víti Marčíka, pohádka pro děti
13:00 Divadlo potulného čajovníka, pohádka pro děti
15:00 Bedrník, folklorní koncert
17:00 Úsvit a Úsviťáček, folklórní koncert
18:00 Opera Jihočeského divadla - Gospely

pondělí 11. 12. / vánoční hudba

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy a tvůrčí dílny / Radniční nádvoří
17:00 Taneční workshop s NG Dance Crew

úterý 12. 12. / folkové Vánoce

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy / Radniční nádvoří
15:00 Hodina slávy Českobudějovického Adventu - školní vystoupení
16:30 Želiborů a přátelé, folk
18:30 Sem Tam, bluegrass
19:30 Gospelové Vánoce 2017 / Klášterní kostel Obětování Panny Marie, Piaristické náměstí

středa 13. 12. / českobudějovická hudební scéna

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy / Radniční nádvoří
15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
17:15 Dudlajda, lidové a vánoční písně
18:00 Česko zpívá koledy, součást celorepublikové akce
18:15 Petr Kolář, koncert

čtvrtek 14. 12. / kulinářský advent

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy / Radniční nádvoří
15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
16:30 Kuchařská vánoční škola s Fine Food Academy
18:00 Matyáš Cahák, začínající písničkář
19:00 Vánoční koncert

pátek 15. 12. / populární hudební scéna

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy / Radniční nádvoří
15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
17:00 Zuzana Benešová - muzikálové melodie
19:00 Karel Gott revival, koncert

 

sobota 16. 12. / dětem

9:00 - 18:00 Radniční vánoční trhy / Radniční nádvoří
10:00 Klaun Proužek - představení pro děti
13:00 Téměř divadelní společnost, pohádka pro děti
15:00 Divadlo potulného čajovníka, pohádka pro děti
17:00 Pískomil, komponované vystoupení pro děti
18:30 Martin Chodúr, koncert

neděle 17. 12. / adventní koledování

9:00 Vánoce na starém městě a staročeská ulička v Panské (Piaristické nám.)
10:00 Divadlo Viďadlo, pohádka pro děti
13:00 Trio JKL, folklórní koncert
15:00 Bárováček, folklórní koncert
17:00 Budus, dudácké vystoupení
18:30 Zuzana Miková - speciální vánoční repertoár

pondělí 18. 12. / vánoční hudba

16:00 Ladovské vánoce, komponovaný program pro děti a rodiny

úterý 19. 12. / folkové Vánoce

15:00 Kontušovka – staročeské koledy
16:30 Kapela Bryčka, folk
18:30 Nezmaři, folk
20:00 Bonsai č. 3, folk

středa 20. 12. / českobudějovická hudební scéna

15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
16:30 Rozhlasový swingový orchestr, koncert
18:00 Black Tower, populární melodie

čtvrtek 21. 12. / kulinářský advent

15:00 Hodina slávy Českobudějovického adventu - školní vystoupení
16:30 Kuchařská vánoční škola s Fine Food Academy
18:30 Lakomá Barka, folk

pátek 22. 12. / populární hudební scéna

16:30 Líný kvartet
17:00 Pub Animals, koncert budějovické reggae hvězdy Živý betlém / Piaristické náměstí
18:20 Vyhlášení projektu Hodina slávy Českobudějovického adventu
18:50 Martina Pártlová s kapelou, koncert

sobota 23. 12. / dětem

10:00 Divadlo potulného čajovníka, pohádka pro děti
13:00 Téměř divadelní společnost, pohádka pro děti
15:00 Čiperkové - dětská kapela s vánočním programem
17:00 Pohádkové adventní KINO
18:30 Martin Vaverka a Markéta Bednářová - speciální vánoční program

neděle 24. 12. / Štědrovečerní bruslení 

10:00 - 14:00 a 21:00 - 24:00 Ledové kluziště - Štědrovečerní bruslení s půlnoční, občerstvení 

25. 12. 2017  ̶  6. 1. 2018

Ledové kluziště - bruslení, hudba, stánky s občerstvením

 

Vstup na program i kluziště ZDARMA.

Změna programu vyhrazena.

Programm zum Download: hier

Programme to Download: here